GUANICID BCH 20 l GUANICID BCH 20 lGUANICID BCH 20 l
GUANICID BCH 20 l GUANICID BCH 20 l

GUANICID BCH 20 l

Skladem
1 999 Kč
- +

Guanicid je 100% rozložitelný multifunkční přípravek pro bezchlorovou dezinfekci a hygienické ošetření vody v domácích (krytých i venkovních) bazénech s filtrací a bez filtrace. Působí proti bakteriím a řasám a oxiduje organické nečistoty. Voda ošetřená bezchlorovovým přípravkem je alternativou pro osoby s citlivou pokožkou, pro malé děti, aniž bychom se vzdávali účinnosti chlorových přípravků a všech nároků na bezpečnost koupajících. Přípravek je vhodný i pro malé koupací zahradní bazény.

Funkce:

  • Průběžná bezchlorová údržba vody
  • Odstranění zelené vody v bazénu
  • Potlačení řasy v bazénu
  • Potlačení bakterií
  • Oxidace organických nečistot

Bezchlorová chemie Vodnář

Guanicid se vyznačuje baktericidním a algicidním účinkem, jehož předností je multifunkčnost. Přípravek zabraňuje růstu řas a patogenních mikroorganizmů, oxiduje organické nečistoty zanesené do vody koupajícími. Voda ošetřená Guanicidem nenese negativa jako u chlorových přípravků:

Výhody

  • šetrnější na vlasy, oči a pleť
  • nepotřebuje aktivátor
  • bez zápachu
  • odolnost proti vyšším teplotám
  • nezasoluje vodu

Guanicid je řešením pro majitele rodinných bazénů, kteří hledají, jak se koupat zdravě, bez nutnosti stavebních zásahů a výdajů navíc. Jako zdravou bazénovou vodu chápeme tu, která je čistá a bez řas.

Pro zdravé koupání stačí udržovat ve vodě koncentraci Guanicidu odpovídajícího asi litru sirupu rozpuštěnému v 25metrovém plaveckém bazénu. V případě předávkování se vůbec nic nestane, nijak vám neuškodí, jen počkáte delší dobu do dalšího přidání.


DÁVKOVÁNÍ
startovací dávka: 30ml/1m3 vody
udržovací dávka: 15ml/1m3 vody/7dní

Guanicid lze použít ihned bez dávkovacího zařízení, podle velikosti bazénu odhadnete čtvrt až půl litru a každý týden, když večer po koupání běží filtrace, odlijete z láhve přímo do vody. Filtrace se postará o zbytek.

KOMPLIKACE
Zelená voda a řasy (Bezchlorové řešení): srovnejte pH do ideální oblasti 7,2–7,6; dávkujte maximální dávku přípravku Na řasy; nechte působit alespoň 12 hodin; okartáčujte stěny bazénu; přidáním Vločky klasik nebo Vločka super odstraníte odumřelé řasy z vody; vysajte vločky ze dna bazénu a zpětně propláchněte filtr.

Tip: Komplikace si můžete ve většině případů ušetřit pravidelným kontrolováním pH a dezinfekce. Odstraňování komplikací je pak finančně i časově náročné. Dávkování jednotlivých přípravků v případě komplikací je uvedeno na etiketách.

KLASIFIKACE LÁTKY

Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku. Výrobek je klasifikován jako nebezpečný podle nařízení 1272/2008 CLP. Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy
přečtěte označení a informace o přípravku

Signální slovo: Nebezpečí

H-věty

H317 Může vyvolat alergickou kožní reakci.

Recenze

Pro přidání recenze je nutné se přihlásit. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat