GUANICID 3 l GUANICID 3 lGUANICID 3 l
GUANICID 3 l GUANICID 3 l

GUANICID 3 l

Skladem
908 Kč
- +

Guanicid je 100% rozložitelný multifunkční přípravek pro bezchlorovou dezinfekci a hygienické ošetření vody v domácích (krytých i venkovních) bazénech s filtrací a bez filtrace. Působí proti bakteriím a řasám a oxiduje organické nečistoty. Voda ošetřená bezchlorovovým přípravkem je alternativou pro osoby s citlivou pokožkou, pro malé děti, aniž bychom se vzdávali účinnosti chlorových přípravků a všech nároků na bezpečnost koupajících. Přípravek je vhodný i pro malé koupací zahradní bazény.

Funkce:

  • Průběžná bezchlorová údržba vody
  • Odstranění zelené vody v bazénu
  • Potlačení řasy v bazénu
  • Potlačení bakterií
  • Oxidace organických nečistot

Bezchlorová chemie Vodnář

Guanicid se vyznačuje baktericidním a algicidním účinkem, jehož předností je multifunkčnost. Přípravek zabraňuje růstu řas a patogenních mikroorganizmů, oxiduje organické nečistoty zanesené do vody koupajícími. Voda ošetřená Guanicidem nenese negativa jako u chlorových přípravků:

Výhody

  • šetrnější na vlasy, oči a pleť
  • nepotřebuje aktivátor
  • bez zápachu
  • odolnost proti vyšším teplotám
  • nezasoluje vodu

Guanicid je řešením pro majitele rodinných bazénů, kteří hledají, jak se koupat zdravě, bez nutnosti stavebních zásahů a výdajů navíc. Jako zdravou bazénovou vodu chápeme tu, která je čistá a bez řas.

Pro zdravé koupání stačí udržovat ve vodě koncentraci Guanicidu odpovídajícího asi litru sirupu rozpuštěnému v 25metrovém plaveckém bazénu. V případě předávkování se vůbec nic nestane, nijak vám neuškodí, jen počkáte delší dobu do dalšího přidání.


DÁVKOVÁNÍ
startovací dávka: 30ml/1m3 vody
udržovací dávka: 15ml/1m3 vody/7dní

Guanicid lze použít ihned bez dávkovacího zařízení, podle velikosti bazénu odhadnete čtvrt až půl litru a každý týden, když večer po koupání běží filtrace, odlijete z láhve přímo do vody. Filtrace se postará o zbytek.

KOMPLIKACE
Zelená voda a řasy (Bezchlorové řešení): srovnejte pH do ideální oblasti 7,2–7,6; dávkujte maximální dávku přípravku Na řasy; nechte působit alespoň 12 hodin; okartáčujte stěny bazénu; přidáním Vločky klasik nebo Vločka super odstraníte odumřelé řasy z vody; vysajte vločky ze dna bazénu a zpětně propláchněte filtr.

Tip: Komplikace si můžete ve většině případů ušetřit pravidelným kontrolováním pH a dezinfekce. Odstraňování komplikací je pak finančně i časově náročné. Dávkování jednotlivých přípravků v případě komplikací je uvedeno na etiketách.

KLASIFIKACE LÁTKY

Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku. Výrobek je klasifikován jako nebezpečný podle nařízení 1272/2008 CLP. Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy
přečtěte označení a informace o přípravku

Signální slovo: Nebezpečí

H-věty

H317 Může vyvolat alergickou kožní reakci.

Recenze

Pro přidání recenze je nutné se přihlásit. Přihlásit se
Milada V. 12.07.2024

Skvělý produkt, voda v bazéně průzračná, nesmrdí po chlóru, kůže nesvědi, vysoká spokojenost. Balíček precizně zabaleny. Děkuji za dárek. Přeji mnoho spokojených zákazníků. Milada

Číst více
Hana K. 06.07.2024

Nejlepší produkt pro bezchlorovou chemii

Číst více

Mohlo by vás zajímat